Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
9 kwietnia 2019
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
"Aplikacje samochodowe od A do Z" już 12.04
12 kwietnia 2019 IKONOS i Atrium Centrum Ploterowe organizują teoretyczne i praktyczne szkolenie z oklejania pojazdów p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. W ostatnich latach w tym cyklu szkoleniowym wzięło udział ponad 1000 uczestników!

Więcej informacji i zapisy
Pobierz obrazki
Leasing 0% na plotery w Atrium
- bez ukrytych kosztów i oprocentowania
Atrium Centrum Ploterowe zaprasza do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu ploterów poprzez leasing 0% (suma rat 100%)!

Sprawdź szczegóły | Kontakt
Pobierz obrazki
Pro-warsztaty druku dekoracji wnętrz
i druku tkanin z ekspertami SIHL
9 maja 2019 Atrium Centrum Ploterowe i zapraszają na profesjonalne warsztaty prowadzone przez ekspertów z firmy SIHL. Szkolenie przeznaczone jest dla firm chcących pogłębić swoją wiedzę na temat rynku i materiałów dekoracji wnętrz, a także wziąć udział w warsztatach aplikacji tych materiałów i druku na tkaninach!
Więcej informacji i zapisy - TYLKO 20 MIEJSC
Pobierz obrazki
Fabryka IKONOS: folia montażowa 2.0
Nowość IKONOS PROFIFLEX 4-MOUNT IKO-2 SYMMETRIC to następca, asymetrycznego IKO-1, który zebrał z rynku bardzo dobre opinie. Eksperci z fabryki IKONOS postanowili jednak iść krok dalej i wprowadzili jeszcze lepsza wersję folii montażowej - IKO-2.

Struktura symetryczna:
- Podkład: 1-stronnie silikonowana, przezroczysta folia PET, 36 mic
- Klej: permanentny, wysoko przezroczysty klej na bazie poliakrylanów
- Nośnik: błyszcząca folia PET o grubości 50 mic
- Klej: permanentny, wysoko przezroczysty klej na bazie poliakrylanów
- Podkład: 1-stronnie silikonowana, przezroczysta folia PET, 36 mic

Folia IKO-2 przeznaczona jest do montażu grafik, montażu pomiędzy płyty plexi a także pomiędzy szkło.

Folia wyprodukowana wyłącznie z europejskich surowców. Posiada atest PZH pozwalający na stosowanie w miejscach użyteczności publicznej, szpitalach, szkołach, itp.

Kup online na www.ikonos.pl
Pobierz obrazki
SIHL: samoprzylepna tapeta Wallgrafx
SIHL Wallgrafx Prime 240 FR to samoprzylepna tapeta, która łatwo się repozycjonuje, a po usunięciu nie pozostawia śladu kleju.

Wallgrafx doskonale nadaje się do dekoracji ścian, stoisk targowych, mebli i do zastosowań reklamowych. Materiał jest odporny na wahania temperatury i wilgotności, przez co nadaje się do długotrwałego użytkowania w pomieszczeniach i krótkotrwałym zewnętrznym.

Zadruk w technologii: żywicznej UMS, eko, latex, LED-UV.

Zobacz film
Pobierz obrazki
4-głowicowy, super-szybki ploter sublimacyjny
Mutoh ValueJet 1948WX to sublimacyjna, 4-głowicowa drukarka o szerokości zadruku 1900 mm. W najszybszym trybie produkcyjnym potrafi zadrukować, 194 m²/h! W typowym trybie produkcyjnym zadrukowuje papier sublimacyjny w prędkości od 67 do 125 m²/h.

Zobacz film
Pobierz obrazki
SIHL: tapeta z włókna szklanego z klejem
SIHL FABERGLASS to tapeta z włókna szklanego dedykowana do zadruku żywicznego, solwentowego, LED / UV jak i lateksowego. Ogromną zaletą jest klej aktywowany wodą.

Materiał ten nie tylko pozwoli uatrakcyjnić wnętrze ale także, optymalnie pokrywa, wzmacnia i zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się istniejących pęknięć ściany czy podłoża.

SIHL FABERGLASS jest odporny na zarysowania, dlatego może być stosowany w miejscach o dużym natężeniu ruchu jak miejsca użyteczności publicznej. Materiał posiada atest B-s1, d0.

Kup online
Pobierz obrazki
KMS II NEW FORMULA - atrament o zwiększonej odporności
Atrament twardo-solwentowy UltraVision KMS II NEW FORMULA, został zaprojektowany do użytku w drukarkach głowicami Konica Minolta®, Spectra®, Xaar®, Seiko® lub Ricoh®.

Atrament zapewnia bardzo dobrą jakość druku, a jego konsystencja nie powoduje zatykania dysz w w/w głowicach. Atrament przeznaczony jest do pracy na nominalnych napięciach głowicy.

Zalety atramentów:
- kropla od 40 do 85 PL
- szerokie spektrum kolorystyczne
- kompatybilność z najpopularniejszymi głowicami na rynku
- doskonałe parametry druku na papierach typu blueback
- krótkie czasy schnięcia wydruków
- ekonomiczna pojemność - 5 litrów

Kup online
Pobierz obrazki
SIHL: srebrny blockout na rollupy premium
Blockout SIHL Silver Back 205µ to materiał rollup’owy z matowym, srebrnym tyłem. Przeznaczony do produkcji wysokiej jakości rollup'ów przy użyciu atramentów żywicznych, solwentowych, LED / UV czy nawet lateksowych.

Satynowe wykończenie gwarantuje odporne na zarysowania wydruki, charakteryzujące się wysokim nasyceniem kolorów i ostrością obrazu.

Odporny na rozdarcia kompozyt polipropylenowo-poliestrowy umożliwia bezproblemową obróbkę, oferując jednocześnie pełne blokowanie światła dzięki matowemu, srebrnemu tyłowi.

Kup online
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
Majowe szkolenia dla operatorów MUTOH
Dobrze przeszkolony operator drukarki wielkoformatowej to wymierne korzyści czasowe i finansowe dla firmy. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cyklem szkoleniowym dla operatorów ploterów MUTOH ValueJet i oprogramowania ONYX.

Pobierz dokument (PDF)
Pobierz obrazki
EFI Pro 32r: wysokomarżowy kolor BIAŁY
Druk kolorem białym diametralnie rozszerza możliwości i spektrum zastosowań o wysokomarżowe wydruki premium. Zapraszamy na film pokazujący jak realizować takie wydruki na ploterze EFI Pro 32r.

Zobacz film
Pobierz obrazki
Summa GoProduce: Jak importować plik
Dzięki oprogramowaniu Summa GoProduce obsługa i codzienna praca z ploterem Summa F, nawet przy zaawansowanych projektach jest łatwa, lekka i przyjemna. W dzisiejszym wideo-poradniku prezentujemy temat importowania plików.

Zobacz film
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Promocja na plotery MUTOH
Zapoznaj się z wiosennymi cenami na plotery żywiczne ValueJet:

Mutoh ValueJet 1324 X - 7.995 € netto
Mutoh ValueJet 1604 X - 8.490 € netto
Mutoh ValueJet 1638 X - 15.490 € netto

Dlaczego warto wybrać plotery Mutoh?
Pobierz obrazki
Poleć ploter Mutoh - zgarniaj tysiaka!
O klasie "japończyków" nikogo nie trzeba przekonywać. Ale warto, gdyż polski dystrybutor tych drukarek wielkoformatowych za skuteczne polecenie płaci tysiaka!

Zapytaj o szczegóły
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.