Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
20 lutego 2019
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Summa D60 bezpłatnie do ploterów Mutoh!
Do 25 lutego zostały przedłużone targowe promocje RemaDays w Atrium Centrum Ploterowe, m.in.:

- Ploter Summa D60 bezpłatnie do plotera Mutoh ValueJet 1604X
- Ploter Summa D60 bezpłatnie do plotera Mutoh ValueJet 1624X
- Ploter Summa D60 bezpłatnie do plotera Mutoh ValueJet 1638X
- Ploter Summa D60 bezpłatnie do plotera Mutoh ValueJet 1626UH
- Ploter Summa D60 bezpłatnie do plotera Mutoh ValueJet 1638UH
- Ploter Summa D60 bezpłatnie do plotera Mutoh ValueJet 1638UR

a także:

- Trade-In - oddaj stary ploter i uzyskaj dodatkowy rabat od 1.000 € do  4.000 € na plotery LED-UV MUTOH (plotery gadżetowe, rolowe, hybrydowe)
- 3 lata rozszerzonej gwarancji MUTOH (link)
- iPhone lub MacBook gratis


Sprawdź wszystkie promocje i szczegóły - pobierz cennik targowy
Pobierz obrazki
Złoty Medal dla Mutoh ValueJet 1938TX
Dzięki nowatorskim atramentom polimerowym UltraVision TX, drukarka Mutoh ValueJet 1938TX (1.90 m, 73 m2/h) ma możliwość bezpośredniego zadruku zarówno tkanin syntetycznych jak i naturalnych w krótkim procesie technologicznym. Co więcej, może zadrukować nawet tapetę. To wszystko jednym atramentem!

Jesteśmy dumni, że ta nowatorska, kompletna technologia została doceniona przez konkursowe Jury podczas największych w naszej branży targach w Polsce i tej części Europy. Jednocześnie zdobywając tytuł "The Prize for Innovations" w najcenniejszym, złotym kolorze wyprzedzając wiele rynkowych nowości.

Czytaj cały artykuł

Pobierz obrazki
RemaDays: 24 zamówienia na maszyny wielkoformatowe w Atrium Centrum Ploterowe!
Ogromnym sukcesem zakończyły się targi RemaDays dla Atrium - m.in. dystrybutora ploterów Mutoh, EFI i Summa w Polsce. Podczas targów podpisano 24 kontrakty, w większości na drukarki żywiczne Mutoh ValueJet serii X oraz Mutoh LED-UV serii UR i UH.
Pobierz obrazki
Pierwsze miejsce i Korona Reklamy dla Atrium
Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to świetna okazja na wyróżnienie oraz promocję najlepszych firm w jej poszczególnych sektorach. Do tego celu służy Konkurs „Korony Reklamy”.

Uprawnionymi do wzięcia udziału w rywalizacji byli m.in. Wystawcy 15 edycji targów RemaDays 2019. Głosowanie odbyło się w styczniu 2019, a finał konkursu i wręczanie nagród odbyło się podczas targów.

Dziękujemy za głosy i zaufanie! --- Zespół Atrium Centrum Ploterowe
Pobierz obrazki
Summa: wkrótce wchodzi nowa platforma
Firma Summa dostrzegła zapotrzebowanie na niezawodne oprogramowanie na rynku i opracowała własną platformę programową o nazwie GoSuite. Platforma ta zapewnia lepszą ogólną zdolność reagowania na potrzeby klientów i umożliwia szybsze wprowadzanie nowych funkcji.

Pierwszym modułem w ramach platformy GoSuite jest GoProduce, który został zaprojektowany aby ułatwić pracę operatorowi ploterów Summa serii F. Za pomocą kilku zestawów działań można teraz definiować i konfigurować przepływ pracy zgodnie ze swoimi potrzebami.

Premiera oprogramowania będzie miała miejsce w marcu i będzie dołączone do wszystkich nowo zakupionych urządzeń Summa F.
Pobierz obrazki
Mutoh ValueJet 1626UH w firmie Kurcewicz
Kolejna, hybrydowa (rolowo-stołowa) drukarka LED Mutoh ValueJet 1626UH tym razem trafiła do Firmy Kurcewicz z Nowego Tomyśla. Przedsiębiorstwo, tym sposobem jeszcze bardziej wzmocniło swoje portfolio usług:

Nasz nowy ploter LED-UV marki MUTOH używamy praktycznie do wszystkiego. Folie samoprzylepne, hologramy, tapety, zadruk płyt PVC. Jest to bardzo wszechstronna maszyna.
Pobierz obrazki
EFI Pro 32r już w sprzedaży
EFI Pro 32r to jedna z najnowocześniejszych drukarek 3.20 m LED-UV na rynku. Potężne funkcje pomogą rozwinąć biznes. Dla pierwszych, polskich użytkowników przewidziane są specjalne rabaty.

Zobacz film (j. polski) | Więcej o ploterze
Pobierz obrazki
Ze świata: zlecenia na czas dzięki ONYX
Zespół z firmy Imaginators, brytyjskiego specjalisty od rozwiązań druku cyfrowego w dużym formacie dobrze wie, że dokładność, szybkość i spójność kolorów są niezbędne do osiągnięcia wspaniałych rezultatów, których oczekują ich klienci.

Firma obsługuje różne sektory rynku, w tym wydarzenia muzyczne reklamy eksperymentalne, sportowe, detaliczne, wystawiennicze i outdoorowe. Ich wysoce wydajny przepływ pracy, spójność i jakość produkcji opierają się na wykorzystaniu ONYX Thrive, który został rozbudowany w miarę ich własnego rozwoju.

Czytaj cały artykuł (j. ang)
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
"Sprytne" technologie Mutoh "Made in Japan"
Poznaj "sprytne" technologie, z których korzystają japońskie drukarki wielkoformatowe Mutoh ValueJet:

- DropMaster
- Intelligent Interweaving
- ValueJet Status Monitor
- Spektrofotometr VM-10
- ColorVerify / G7

Zobacz film
Pobierz obrazki
Runda 11 - Potencjał
Technologia żywiczna i eko-solwentowa charakteryzują się bardzo szerokim spektrum obsługiwanych materiałów. Począwszy od markowych nośników z najwyższej półki, przez produkty premium, standardowe na ekonomicznych mediach skończywszy. Tu nie ogranicza nas wysoka temperatura stosowana w drukarkach latexowych... Czytaj dalej
Pobierz obrazki
Czytaj on-line: najnowszy Select #28 od EFI
Magazyn wydawany przez EFI to ciekawostki, artykuły techniczne, przykłady zastosowań i wiele więcej.

Czytaj on-line
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Katalog Plotery 2019
Pobierz najnowszy katalog z kilkudziesięcioma urządzeniami do druku wielkoformatowego (żywiczne, LED, UV, sublimacyjne, tekstylne, itd.), cięcia, laminacji i post-produkcji.

Pobierz katalog (PDF)
Pobierz obrazki
Katalog Media 2019
Pobierz najnowszy katalog z setkami materiałów do druku wielkoformatowego i dekoracji - m.in. samoprzylepnych i powlekanych z polskiej Fabryki IKONOS. W katalogu można znaleźć także bogaty wybór atramentów.

Pobierz katalog (PDF)
Pobierz obrazki
Giełda: urządzenie primerujące DEMO - 9.990 zł
Schulze PRETREATmaker BASIC to europejskiej produkcji urządzenie do primerowania, pozwalająca w automatyczny, łatwy i szybki sposób pokryć tkaninę primerem (pretritmentem) w celu przygotowania jej do druku DTG z wykorzystaniem białego atramentu.

Zobacz film | Pełna specyfikacja producenta
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.