Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
8 lutego 2019
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Pobierz: Katalog PLOTERY 2019
Oto jest, jeszcze gorący, najnowszy katalog "PLOTERY 2019", a w nim najnowocześniejsze technologie, ekologiczne rozwiązania, kilkadziesiąt urządzeń do druku wielkoformatowego w różnych technologiach.

POBIERZ (PDF)
Pobierz obrazki
RemaDays: Złoty Medal dla plotera 3w1
Dzięki nowatorskim atramentom polimerowym drukarka Mutoh ValueJet 1938TX ma możliwość zadruku bezpośredniego zarówno tkanin syntetycznych jak i naturalnych w krótkim procesie technologicznym. Co więcej, może zadrukować nawet tapetę. To wszystko jednym atramentem.

Konkursowe jury nagrodziło ten zestaw, targowym medalem "The Prize For Innovations" koloru ZŁOTEGO.

Zwycięskie urządzenie można zobaczyć na stoisku Atrium - O13 (hala F) podczas targów RemaDays 2019.
Pobierz obrazki
Odwiedź fabrykę mediów IKONOS na RemaDays
Przez ostatnie 10 lat, opolska fabryka materiałów samoprzylepnych i powlekanych wyrosła na uznanego nie tylko w  Europie ale i na świecie producenta wysokojakościowych materiałów. Materiały z etykietą "Made in Poland" trafiają do ponad 50 krajów na wszystkich kontynentach.

Jednym z atutów fabryki IKONOS jest elastyczność. Polska fabryka jest w stanie opracować i wyprodukować materiał dostosowany do indywidualnych potrzeb danego odbiorcy.

Chcesz porozmawiać z ekspertami fabryki IKONOS na targach RemaDays. Przyjdź na stanowisko O11 w hali F.
Pobierz obrazki
VIP Event EFI w Brukseli (26/27 luty)
EFI zaprasza na 2-dniowy event w podczas, którego zaprezentuje najnowocześniejsze urządzenia do druku LED o szerokości 3.20 m, m.in EFI Pro 32r.

Zainteresowany wyjazdem - napisz do nas
Pobierz obrazki
Neolt Shield - laminator pneumatyczny
Shield to wydajny laminator, wyposażony we wbudowaną sprężarkę, gwarantującą ciągły i stały docisk rolek laminujących do 6 bar. Jest to najważniejsza zaleta tego urządzenia nad „zwykłymi” laminatorami. To właśnie dzięki pneumatyce Shiled jest o kilka kroków przed innymi laminatorami. Zaawansowane systemy kontroli automatycznie dostosowują parametry pracy. Aktualnie Shield zyskał nowy design.

Więcej o laminatorze Shield
Pobierz obrazki
Japońskie drukarki sublimacyjne serii WX
Mutoh ValueJet 1948WX to sublimacyjna drukarka 4-głowicowa o szerokości zadruku 1900 mm. W najszybszym trybie produkcyjnym potrafi zadrukować, 194 m²/h! W typowym trybie produkcyjnym zadrukowuje papier sublimacyjny w prędkości od 67 do 125 m²/h.

Mutoh ValueJet 2638WX (2600 mm) z podwójną głowicą dedykowaną do sublimacji jest idealny dla użytkowników wymagających uniwersalnej drukarki produkcyjnej aplikacje „od podłogi do sufitu”. Ta wysokowydajna, szeroka drukarka atramentowa zapewnia realne prędkości od 46 do 72 m²/h i maksymalną prędkość 108 m²/h.

Mutoh ValueJet 1604WX tak samo jak pozostałe urządzenia tej serii wyposażony jest w topowe technologie japońskiego producenta. Ploter o szerokości 1.62 m adresowany jest do producentów jak i poszukujących najlepszych technologii w dobrej cenie.
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
ONYX: szkolenie z kolorystycznym "GURU"
21 lutego ONYX organizuje szkolenie w Holandii, które poprowadzi Dr Max Derhak - człowiek, który "tworzy kolor" i wie o nim wszystko. W planie wydarzenia zostaną omówione następujące tematy:

- Jak wydrukować odpowiednie kolory bez zgadywania?

- Colorcheck, kontrola procesu
- ICC Max, nowy standard ISO do profilowania
- Profilowanie klasy mistrzowskiej

Zainteresowany szkoleniem? Skontaktuj się

Pobierz obrazki
Runda 10 - Wsparcie
Kontynuujemy przegląd 12 rozdziałów "Latex - fakty i mity". Tym razem rozdział o wsparciu. Niewątpliwie wsparcie jest bardzo istotnym aspektem w rozważaniach odnośnie zakupu plotera. Firma Atrium będąca na rynku już od ćwierćwiecza, skutecznie dostarcza gotowe rozwiązania do produkcji, reklamy oraz szeregu innych gałęzi biznesu. Atrium jest jedynym w naszym kraju przedstawicielem firmy MUTOH będącej jedyną renomowaną marką produkującą swoje plotery w Japonii... kraju, którego synonimem jest niezawodność.

Czytaj więcej
Pobierz obrazki
Automatyczne wycinanie formatek
Stołowe plotery Summa serii F, dzięki nowej funkcji "Poster Trim" mogą teraz rozcinać wydruki na gotowe formatki (np. plakaty). Od lat znamy różnego rodzaju trymery XY rozcinające wydruki na formatki. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, na ploterach stołowych Summa serii F nie ma potrzeby stosowania specjalnych znaczników cięcia. Wystarczy czarna ramka. Prawda, że proste? Zobacz film.
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Przybij piątkę z drukarkami MUTOH
Zaoszczędź do kilku tysięcy euro wybierając ploter żywiczny (UMS) lub ploter lub drukarkę LED-UV japońskiej marki MUTOH.

Zainteresowany szczegółami?
Pobierz obrazki
Folia IKONOS GRT BLM - 4,29 zł/m2
Folia o symbolu "GRT BLM" to polskiej produkcji, biała, monomeryczna, folia samoprzylepna. Jej cechą szczególną jest wysokie stężenie białego pigmentu i nieprzezroczystość, celem blokowania światła z obu stron. Dostępne szerokości: 1.05; 1.37 i 1.60 m.

Kup online na www.ikonos.pl lub zadzwoń 77 458 16 81
Pobierz obrazki
Banery kupisz w IKONOS
Banery powlekane, banery laminowane, klasyczne i wzmacniane, a także banery typu blockout lub backlit kupisz w IKONOS. Stała dostępność w magazynach w kraju, pełna rozmiarówka, atrakcyjne ceny.

Kup online na www.ikonos.pl lub zadzwoń 77 458 16 81
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.