Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
28 stycznia 2019
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Ploter rolowy z kolorem BIAŁYM i LAKIEREM
Na targach RemaDays można będzie zobaczyć drukarkę Mutoh ValueJet 1638UR. Pierwsze egzemplarze już drukują w  Polsce. Warto przypomnieć, że ploter w trybie 2xCMYK pracuje z prędkością 22 m2/h. Jednak jego największą zaletą jest druk na materiałach kolorowych, metalicznych, czarnych, fluo, itd. ZOBACZ FILM | Więcej o ploterze
Pobierz obrazki
Nowość: EFI Pro 32r
Tej zimy, w Atrium Centrum Ploterowe miała swoją premierę rolowa drukarka wielkoformatowa 3.20 m - EFI Pro 32r. Jak zapowiada producent, maszyna ta zmieni warunki gry! Przyjrzyjmy się jej bliżej.

ZOBACZ FILM | Więcej o EFI Pro 32r
Pobierz obrazki
Zobacz w akcji najnowszy flatbed MUTOH
Mutoh PerformanceJet 2508UF to wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki i zestawem zaawansowanych funkcji, które maksymalizują wydajność:
- 4 wysokowydajnymi głowicami w technologii „grayscale”,
- obsługą nośników o grubości do 10 cm i gramaturze 50 kg/m²,
- wielostrefowym stołem z podsysem (o różnych rozmiarach stref),
- systemem pinów pozycjonujących,
- możliwością rozbudowy do 6 głowic drukujących, itd.
ZOBACZ FILM | Więcej o ploterze
Pobierz obrazki
Najszybszy Mutoh w drukarni internetowej
Drukarnia internetowa eDrukujemy.pl wybrała Mutoh ValueJet 1638X - najszybszy ploter żywiczny w ofercie japońskiego producenta, do realizacji swoich zleceń. Gratulujemy i życzymy wielkoformatowych sukcesów!
Pobierz obrazki
Atrium i Ikonos zapraszają na targi REMADAYS
W dniach 13-15.02.2010 w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się największe targi branży reklamowej w Polsce. Już teraz Atrium Centrum Ploterowe i fabryka IKONOS zapraszają na jedno z największych stoisk na targach (hala F, nr O11 i O13) na których znajdą Państwo:

Plotery EFI na Rema | Plotery MUTOH na Rema

Wystarczy nas odwiedzić! Nie będą Państwo mogli przejść obojętnie obok tych ofert!

POBIERZ BEZPŁATNY BILET NA TARGI REMADAYS OD ATRIUM
Pobierz obrazki
Pobierz za darmo ONYX 18.5
Przetestuj za darmo najnowsze wersje oprogramowania ripującego ONYX Thrive oraz Production House w wersji 18.5 z silnikiem Adobe Print PDF Engine 5.1 i obsługą PDF 2.0.

Odkryj moc możliwości oprogramowania ONYX 18.5, które wprowadzi Twoją drukarnię i drukarki na najwyższe obroty, a praca będzie pewniejsza, łatwiejsza i przyjemniejsza.

Pobierz tutaj

Pobierz obrazki
Zostań dealerem MUTOH
MUTOH jest jedną z najbardziej znanych marek ploterowych na świecie. Produkowane w Japonii urządzenia charakteryzują się najwyższą niezawodnością - MADE IN JAPAN. Portfolio marki to między innymi: plotery LED-UV, gadżetowe, żywiczne, sublimacyjne, tekstylne, eko oraz od niedawna duże plotery typu flatbed.
Zainteresowany podjęciem współpracy? Skontaktuj się!
Pobierz obrazki
Papier transportowy - "must have" aplikatora
Papier transportowy to jedno z podstawowych "narzędzi" pracy w agencji reklamowej. Służy do przenoszenia wyciętej grafiki na docelowe podłoże. O jakości papieru transportowego decyduje odpowiednio zbalansowana siła kleju: na tyle skuteczna aby zabrać nawet drobną grafikę z papieru podkładowego i na tyle słaby aby pozostawić ją na podłożu docelowym.

Zobacz papier transportowy IKONOS (0.61 x 100 m)
Pobierz obrazki
30% oszczędności z atramentami UltraVision
Jesteś posiadaczem drukarek wielkoformatowych Roland™, Mimaki™, Fuji™ Acuity czy też Océ™? Chciałbyś zaoszczędzić 30% na kosztach atramentów? Mamy dla Ciebie pewne rozwiązanie!

Ogromna liczba profesjonalistów już to zrobiła. Zapytaj o szczegóły.
Pobierz obrazki
EFI H1625 LED za 65.000 €
EFI H1625-LED to produkcyjny ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) LED-UV z kolorem białym, umożliwiający zadruku na materiałach z roli oraz sztywnych o szerokość do 1.65 m.

Więcej o ploterze | Zapytaj o szczegóły
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
Latex fakty i mity - cena druku - cena produktów
Plotery latexowe cechują się finalnym wysokim kosztem wydruku za m2, wysokimi kosztami eksploatacyjnymi (głowice, prąd, materiały eksploatacyjne) i innymi "ukrytymi kosztami". Aby nie być gołosłownym przytaczamy rzetelne porównanie kosztów FAIR-PLAY oraz opinie niezależnych użytkowników - dyskusje z branżowego portalu, na którym wypowiadają się użytkownicy maszyn... CZYTAJ DALEJ
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Promocja: folia i laminat polimerowy IKONOS
Poszukujesz pewnych materiałów do aplikacji na lata? Zamiast mediów monomerowych wybierz folię polimerową z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci laminatu, również polimerowego:
- Folia polimerowa IKONOS - 8,90 zł / m2
- Folia polimerowa + laminat polimerowy IKONOS - 16,90 zł / m2
Pobierz obrazki
SUPER MOCNA folia do zadań specjalnych
IKONOS TYTAN to folia samoprzylepna dedykowana do druku na ploterach żywicznych, eko czy też LED. Folia charakteryzuje się specjalnym, ultra mocnym klejem, dzięki czemu jest idealna do wymagających aplikacji, np. do powierzchni chropowatych lub powierzchni o niskiej energii powierzchniowej (m.in. podłoża na bazie polipropylenu lub polietylenu).

- Ikonos TYTAN - 4,59 zł / m2
Pobierz obrazki
Giełda Atrium: plotery używane i z "salonu"
Na giełdzie Atrium można znaleźć prawdziwe okazje.
- plotery pokazowe z centrum demonstracyjnego Atrium
- bezpośrednie ogłoszenia na plotery używane i poleasingowe
Sprawdź
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.