Pobierz obrazki
nowy biuletyn wielkoformatowy
19 września 2018
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Sukces Atrium i Ikonos na Festiwalu Druku
Wielu odwiedzających, liczne kontrakty, pochlebne opinie o produktach, 3 Złote Medale... tak w skrócie można podsumować ogromny sukces Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos na wrześniowym Festiwalu Druku 2018.

Czytaj więcej i zobacz zdjęcia
Pobierz obrazki
Złoty Medal dla EFI Pro 16h
12-13 września, podczas targów Festiwal Druku w Warszawie, hybrydowy ploter EFI Pro 16h został nagrodzony Złotym Medalem.

Ta drukarka zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących „hybrydowego” rozwiązania do druku zarówno na nośnikach elastycznych z roli jak i sztywnych płyt. Cieszymy się, konkursowe Jury również doceniło technologiczny „majstersztyk” jakim jest Pro 16h.

Więcej o EFI Pro 16h

Pobierz obrazki
Wielka promocja na plotery EFI serii Pro
Nadal trwa targowa promocja na innowacyjne plotery EFI Pro 16h i Pro 24f. Te przemysłowe drukarki, charakteryzujące się maksymalną produktywnością 91 i 107 m2/h, dostępne są teraz w cenie... 99.500 €!

Przypominamy także, że tylko do końca października 2018 można zdobyć nawet 70% dotację o wartości od 200.000 do 1.000.000 zł. Więcej informacji o dotacji

Więcej informacji o ploterach: EFI Pro 16h i EFI Pro 24f
Pobierz obrazki
Jeszcze przez tydzień promocje targowe MUTOH
Do 21 września w Atrium Centrum Ploterowe trwa niepowtarzalna promocja na plotery żywiczne, LED-UV oraz zestawy tnąco-drukujące.
Sprawdź szczegóły
Pobierz obrazki
Kolejny zainstalowany Mutoh ValueJet 426UF
Kolejny ploter Mutoh serii UF trafił do naszego Klienta. JNS Studio Reklamy to przedsiębiorstwo z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizujące się w grawerowaniu laserowym. Firma postanowiła rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne, wybierając technologię LED-UV, a konkretnie na drukarkę Mutoh ValueJet 426UF.
Pobierz obrazki
Sukces super mocnych banerów IKONOS
Podczas Festiwalu Druku, na stoisku fabryki IKONOS zaprezentowano szereg nowości. Jedną z nich, był innowacyjny Ikonos Light&Strong BANER. Ten wyjątkowo lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały 140-gramowy materiał, przeznaczony jest do zadruku na ploterach LED i UV. Podczas targów zadrukowywany był na ploterze EFI Pro 16h.

Zamów u doradcy w promocyjnej cenie 3.60 zł/m2
Pobierz obrazki
Nowość: satynowe folie wylewane
A gdyby tak dodać prestiżu swoim "czterem kółkom" poprzez oklejenie go folią satynową? Z rozwiązaniem przychodzi firma Grafityp, która proponuje 2 satynowe kolory: czarny oraz szary. Są to 100-mikronowe folie wylewane, bez szkodliwego kadmu, z klejem kanalikowym, do całościowego oklejania pojazdów.

Zapytaj o produkt
Pobierz obrazki
EFI Connect 2019
EFI Connect 2018 była największą konferencją firmy EFI w historii… ale Connect 2019 ustawi poprzeczkę jeszcze wyżej, dzięki dodatkowym sesjom edukacyjnym, warsztatom, możliwościom nawiązywania kontaktów i prelekcjom branżowych ekspertów. Jeżeli myślisz o sukcesie swojej firmy musisz być na EFI Connect 2019!

Strefa EFI w Atrium Centrum Ploterowe
Pobierz obrazki
Bądź PRO. Zamień swojego RIP'a na ONYX 18!
Kupiłeś nową drukarkę? Wymień dołączony program RIP na profesjonalne oprogramowanie ONYX - taniej o 750€ od ceny katalogowej! To znaczy, że np. ONYX PosterShop ONE LE możesz nabyć praktycznie za połowę ceny!

Jakie programy podlegają wymianie?
- ONYX RipCenter,
- SAI,
- Versaworks,
- Rasterlink,
- Colorgate,
- Wasatch,
- Caldera,
- Ergosoft,
- Printfactory.

Na jaką wersję ONYX 18 można wymienić swój program?
- ONYX PosterShop* w cenie 3295€ - 750€ = 2545€
- ONYX PosterShop ONE* w cenie 2295€ - 750€ = 1545€
- ONYX PosterShop ONE LE w cenie 1595€ - 750€ = 845€

* Możliwość tworzenia profili ICC

Czas promocji ograniczony. Oferta kończy się 31 grudnia 2018.

 Więcej o ONYX 18

Pobierz obrazki
Summa F1612 w Printsquare
Summa F1612 jest bardzo niezawodnym urządzeniem. Jest stabilna i może szybko zrealizować wiele zleceń. Mówi Ronald Aarts, właściciel Printsquare.

Przed zakupem F1612, Printsquare odwiedził targowe stoiska firmy Zünd i Summa. Ostatecznie decydującym czynnikiem przy zakupie stołowego systemu do obróbki była wszechstronność, dokładność i opłacalność maszyny. Printsquare kupił Summę F1612 w październiku 2017 roku i od tego czasu nie żałuje tej decyzji.

Czytaj więcej o Summa F1612 w Printsquare | Więcej o Summa F
Pobierz obrazki
Nowość: trymer Keencut Futura Flexo
Trymer Keencut Futura Flexo przeznaczony jest do cięcia wszelkich materiałów elastycznych, grafik podłogowych a nawet płyt flexo. Łożysko w głowicy tnącej gwarantuje wysoką dokładność i łatwość cięcia. Dwa rodzaje noży (pionowy i ukośny) są chowane kiedy nie korzystamy z urządzenia. Ostrze ukośne pozwala dociąć płytę fleksograficzną w ten sposób, że po naklejeniu na cylinder drukarski łączenie będzie zapobiegało jej unoszeniu się.

Zapytaj o produkt
 
KĄCIK TECHNICZNY
 
Pobierz obrazki
Jak to zrobić - Trofea sportowe
Jednym z przykładów wykorzystania możliwości drukarek LED-UV i ploterów laserowych są drukowane trofea sportowe z eleganckim grawerem. Jak zrealizować taki projekt zobaczą Państwo na filmie.

Zobacz film | Więcej o ploterze Mutoh ValueJet 426UF
Pobierz obrazki
25 broszur MUTOH
Portfolio urządzeń Mutoh obejmuje plotery żywiczne, LED, tnące, sublimacyjne, tekstylne. Przygotowaliśmy zestaw wszystkich broszur technicznych w jednym pliku PDF.

Pobierz PDF
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Banery IKONOS na wybory - wynegocjuj cenę!
Na magazynach IKONOS w opolskiej centrali oraz w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu dostaną Państwo różnego rodzaju banery w dobrych cenach i szerokiej rozmiarówce.

Zapraszamy do kontaktu i negocjacji cen banerów
Pobierz obrazki
Oczka IKONOS (10 mm) - 79 zł / 1000 szt.
Oczka oczkom nie równe... Wybierając oczka IKONOS mogą Państwo być pewni, że będą zaciśnięte estetycznie i solidnie.

Kup online na ikonos.pl
Pobierz obrazki
Fabryka IKONOS: folia mrożona za 7.90 zł/m2
Folia IKONOS Frosted (efekt mrożonego szkła) w wersji monomerowej (FPT M80+) to srebrna folia PVC o grubości 80 mikronów. Zastosowanie pełnego kleju permanentnego zmniejsza tendencję folii do kurczenia się. Folia dostępna jest w szerokości 1.27 m. Przygotuj się do sezonu świątecznego z IKONOS!

Kup on-line na ikonos.pl
Pobierz obrazki
Szczotkowany IKOBOND na tabliczki i do kuchni
Kompozytowe płyty IKOBOND o powierzchni "szczotkowane aluminium" znajdą zastosowanie nie tylko przy produkcji estetycznych tablic informacyjnych, imiennych czy paneli ale także w dekoracji np. kuchni jako tańsza alternatywa dla szkła czy lacobeli.

Kup online na ikonos.pl (płyty całe i precyzyjnie cięte na formatki)
Pobierz obrazki
Fabryka IKONOS: Outlet
Outlet fabryki IKONOS to sprawdzone produkty w okazyjnych cenach. Sprawdź, co dziś możesz kupić taniej!

Pobierz cennik (PDF)
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.