Pobierz obrazki
nowy biuletyn wielkoformatowy
17 lipca 2018
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Zapraszamy do Warszawy (25.7) i Lublina (27.7)
Na następne Dni Otwarte Mutoh, Artemis i Ikonos zapraszamy do Warszawy (25.7) oraz Lublina (27.7).

Uczestnicy dotychczasowych spotkań, chwalą różnorodność i przydatność bloków warsztatowych IKONOS oraz możliwość przetestowania technologii druku LED-UV i żywicznego UMS.
Pobierz obrazki
Polske materiały IKONOS PVC-FREE
Materiały nie zawierające w swoim składzie PVC (określane jako PVC-free) zapewniają bezpieczeństwo gdyż nie uwalniają szkodliwego dla człowieka PVC w pomieszczeniach zamkniętych.

IKONOS w swoim portfolio posiada wiele materiałów PVC-free, m.in. blockouty, tapety do druku, papiery foto, folie do dekoracji szkła, laminaty i folie samoprzylepne.

Pobierz obrazki
Nowość: taśmy do banerów IKOTAPE
IKOTAPE to taśma dwustronna o szerokim zastosowaniu do wszelkiego rodzaju połączeń technologicznych, rekomendowana do gładkich powierzchni. Sprawdzi się przy podklejaniu krawędzi banerów oraz w łączeniu brytów.

IKOTAPE charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na promieniowanie UV, wysokie temperatury, chemikalia oraz wilgoć. Posiada wysoki współczynnik adhezji do powierzchni metalowych, z tworzyw sztucznych, powierzchni lakierowanych oraz innych tworzyw.

Oferowana jest w 2 szerokościach: 19 i 30 mm. Długość 50 m.
Pobierz obrazki
Mutoh RJ-900 ze wzmocnioną głowicą
Znany i lubiany ploter sublimacyjny Mutoh RJ-900 XG osiągnął w Polsce status bestsellera - ponad 400 instalacji nad Wisłą!

Z uwagi na atrakcyjną cenę 3.995 €, Mutoh RJ-900 XG trafia zarówno jako pierwszy ploter do małych start'upów ale też jako "10" egzemplarz do parków maszynowych dużych producentów.

Jednym z atutów tego plotera jest stała głowica piezoelektryczna DX5, o wzmocnionych parametrach (takich samych jak solwentowe odpowiedniki). Jednym słowem, głowica (i ploter) na lata!
Pobierz obrazki
Folie odblaskowe IKOLITE do druku i wycinania
IKOLITE to samoprzylepna folia odblaskowa o strukturze plastra miodu. Ten atrakcyjny wizualnie (i cenowo) materiał sprawdzi się zarówno w dziennych jak i nocnych ekspozycjach.

Oferowany jest w szerokościach: 1.02, 1.24, 1.35 i 1.52 metra.
Można go zadrukować ploter żywicznym, solwentowym, LED i UV.

Dostępne są także gładkie, kolorowe folie IKOLITE.

Pobierz obrazki
Profesjonalny, żywiczny ploter Mutoh 2.60 m...
teraz o 20% taniej
Mutoh ValueJet 2638 X to maszyna do zadań specjalnych. Pozwoli zadrukować precyzyjne naklejki jak i szerokoformatowe banery czy tapety z prędkością do 108 m2/h.

Ploter drukuje certyfikowanymi, ekologicznymi atramentami żywicznymi Mutoh Nano Resin UMS, wykorzystując do tego takie technologie jak Intelligent Interweaving (druk bez paskowania), DropMaster (kompensacja grubości medium), czy VarDot (zmienna wielkość kropli atramentu).
Pobierz obrazki
Baner powlekany 3.20 m / 440 g
Baner powlekany IKONOS o gramaturze 440g, sprawdzi się w lekkich konstrukcjach, wymagających solidnego banera. Przeznaczony jest do długotrwałych aplikacji. Przeznaczony do zadruku atramentami solwentowymi.
Pobierz obrazki
Druk LED-UV na mediach niepowlekanych
Mutoh VJ-1638UR to 2-głowicowa drukarka piezo LED-UV o szerokości roboczej 1.62 m. Oprócz kolorów CMYK, znajdziemy także kolor biały oraz lakier. Taka konfiguracja pozwala na druk wielowarstwowy w jednym przebiegu (symultaniczny). Daje to wielokrotnie większe możliwości od zwykłych drukarek „eko” i konkurujących rozwiązań.
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
FILM: Jak zachować zgodność ze standardami ISO takimi jak G7 i Fogra
Najnowszy ONYX 18 zawiera wiele potężnych narzędzi, m.in. ColorCheck. Dlatego też został nagrodzony na targach FESPA w kategorii najlepsze środowisko do zarządzania kolorem. Zachęcamy do zapoznania się filmem pokazującym jak zachować zgodność kolorystyczną w drukarni dzięki ONYX 18.
Pobierz obrazki
Co nowego w Onyx 18?
Nowy ONYX to coś więcej niż nowy numer w nazwie. Producent wyposażył "osiemnastkę" w nowe możliwości kolorystyczne, zwiększył wydajność i niezawodność, dodał narzędzia zwiększające produktywność. O tych nowościach dowiecie się Państwo z broszury.
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Eko-solwentowy Artemis 1621 za 23.990 zł
Eko-solwentowy ploter Artemis 1621 to stabilne, bezawaryjne i sprawdzone w Polsce rozwiązanie dla użytkowników o ograniczonym budżecie. Wyposażony w głowicę DX5, drukują w świetnej jakości. Produktywność sięga 18 m2/h.

Artemis 1621 posiada wiele funkcji, które wykorzystują plotery z "wyższej półki" takie jak: druk falą i mgiełką, regulowany podsys stołu, kontrolę temperatury grzałek na stole, kontrolę wysokości głowicy, zapamiętywanie ustawień kalibracyjnych dla 5 różnych typów mediów.

Bogate wyposażenie Artemisa 1621 również robi wrażenie: oprogramowanie Photo Print, suszarka zewnętrzna, nawijarka automatyczna, a także system stałego zasilania bez chipów.
Pobierz obrazki
Plotery EFI serii PRO za 109.000 €
Produkcyjne plotery EFI serii Pro oferowane są aktualnie z atrakcyjnym rabatem 20.000 €!
- EFI Pro 16h - więcej o ploterze - 129.000 109.000 €
- EFI Pro 24f - więcej o ploterze - 129.000 109.000 €
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.