Artemis Mistral

Artemis Mistral to kompletny system produkcyjny on-line obejmujący drukarkę i urządzenie utrwalające (kalander). System umożliwia wysoce wydajną produkcję flag, tkanin, odzieży, strojów sportowych, grafik reklamowych, elementów wyposażenia wnętrz, grafiki wystawienniczej , itp.

Urządzenie wyposażone jest w 4-8 wydajnych głowic Konica Minolta 1024i. Umożliwiają one zadruk tkanin w jakości fotograficznej o rozdzielczości maksymalnej do 1440 dpi. Wielkość kropli atramentu wynosi 14 pikolitra. Pod głowicą zainstalowana jest rynna na atrament pozwalająca zadrukowywać materiały o otwartej strukturze. Regulacja wysokości głowicy umożliwi zadruk materiałów o różnej grubości.

Operator obsługuje urządzenia za pomocą wbudowanego komputera oraz przyciskom sterowania. Kalander charakteryzuje się precyzyjną kontrolą temperatury

Szerokość urządzenia i zintegrowanego kalandra wynosi 3200 mm. Tak szerokie rolę wymgały zaprojektowania specjalnych systemów napinających i prowadzących materiał w czasie druku jak i transportu do kalandra. Pozwoli to na szybką realizację największych zleceń. Wydajność systemy sięga aż 190 m2/h. System jest w pełni automatyczny i przeznaczony do pracy w trybie 24/7. Cały system ma solidną i ciężką konstrukcję, która waży blisko 3 tony!

Specyfikacja
Atrament dyspersyjny
Kolory CMYK
Szerokość materiału max. 3230 mm
Szerokość zadruku max. 3200 mm
Rozdzielczość max. 1440 dpi
Prędkość max. 190 m2/h
Kalander zintegrowany

 

Multimedia