Targowe promocje na plotery MutohWybierz ploter Mutoh ValueJet X i odbierz od 8.400 do 16.000 złWirtualne zwiedzanie MutohMutoh ValueJet 1638 URZostań ProfesjonalistąOstatnie promocje

Ostatnie informacje

Sukces Atrium i Ikonos na Festiwalu Druku

Wielu odwiedzających, liczne kontrakty, pochlebne opinie o produktach, 3 Złote Medale... tak w skrócie można podsumować ogromny sukces Atrium i Ikonos na wrześniowym Festiwalu Druku 2018.

Targowe promocje na plotery MUTOH

Przedstawiamy targową promocję przygotowaną specjalnie na Festiwal Druku. Takich cen na markowe plotery nie spotkacie Państwo nigdzie! Zapraszamy do zapoznania się z promocją i oczywiście do odwiedzin naszego stoiska.

Nowy biuletyn wielkoformatowy

Nowy biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki...

Atrium pomaga zdobyć dotacje na plotery

Tylko do końca października trwa nabór, w którym można uzyskać środki na zakup sprzętu od 200.000 do 1.000.000 zł. Dofinansowanie sięga nawet 70% w zależności od województwa, w którym zlokalizowana jest drukarnia.

Promocja Trade-In: plotery Mutoh w okazyjnych cenach

Dzięki najnowszej promocji "MUTOH TRADE-IN" możesz nabyć w okazyjnej cenie: nowoczesny ploter żywiczny o szerokości 137 lub 162 cm czy też wszechstronną drukarkę A3+ LED do prawie wszystkiego. Sprawdź koniecznie!

4 promocje na plotery MUTOH

Przedstawiamy aż cztery promocje na plotery wielkoformatowe Mutoh, obok których nie można przejść obojętnie. Oferty ograniczone czasowo. Sprawdź szczegóły i postaw na najlepsze, japońskie technologie!

Strony

Nasze marki...