Mutoh ValueJet 1638 UH – ploterem roku 2017 w dwóch kategoriach!

Mutoh ValueJet 1638 UH – ploterem roku 2017 w dwóch kategoriach!

Aż 4 plotery marki MUTOH zdobyły w swoich kategoriach tytuł plotera roku. Prawdziwym łowcą nagród okazał się MUTOH ValueJet 1638 UH, który został uhonorowany aż w 2 kategoriach jednocześnie!

Prężnie działające za Oceanem stowarzyszenie SGIA (Specialty Graphic Imaging Association) co roku przyznaje tytuły urządzenia roku. Tegoroczny konkurs, w którym brało w tym roku aż 222 produktów, miało na celu nagrodzenie najnowocześniejszych urządzeń dostępnych aktualnie na rynku, które mają bezprecedensowy wpływ na rozwój i możliwości m.in. druku.

Ploter Mutoh ValueJet 1638UH został nagrodzony w 2 kategoriach:

  • „Ploter stołowy / hybrydowy poniżej 100 tys. USD”
  • „Ploter rolowy poniżej 80 cali szerokości”

Ta podwójna nagroda to podwójny dowód, że wybór w dzisiejszych czasach technologii LED-UV jest jak najbardziej biznesowo uzasadnione. Dodatkowo, dublet ten potwierdza fakt wysokiego stopnia innowacyjności drukarek japońskiego producenta. Ważne jest to, że o tej nagrodzie decydują branżowi eksperci i praktycy. Cieszymy się, że jesteśmy dystrybutorem maszyn Mutoh w Polsce i możemy dostarczać na rodzimy rynek najwyższej klasy rozwiązania.

Przypomnijmy, że wiosną tego roku ploter ten zdobył także europejski tytuł plotera roku przyznawany przez EDP (European Digital Press Association).

Informacje techniczne o ploterze LED-UV - Mutoh ValueJet 1638 UH